SZKOLENIE MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Certyfikowany przez FACEBAR ACADEMY i QUANTUM Paulina Osinkowska

WYBIERZ POZIOM SZKOLENIA DLA SIEBIE I SKORZYSTAJ
Z WYJĄTKOWEJ OKAZJI CENOWEJ NA URZĄDZENIE QUANTUM !!!

Szkolenie przeznaczone jest dla osób chcących nauczyć się od podstaw technik makijażu permanentnego brwi metodą ombre/cienia. To świetne rozpoczęcie drogi w zdobyciu nowych umiejętności i wiedzy, aby rozpocząć karierę linergistki.
 

W trakcie szkolenia zdobędziesz rzetelną wiedzę i niezbędne kompetencje, aby wykonywać zawód linergistki. Po ukończeniu szkolenia zdobyte umiejętności pozwolą ci natychmiast wykonywać precyzyjne i eleganckie makijaże permanentne o naturalnym efekcie. 

Bardzo przydatne szkolenie dla osób, które wykonują zabiegi makijażu permanentnego brwi, chcą poczuć się pewnie w swojej pracy, mają braki lub chcą uzupełnić wiedzę, czy podszkolić swój warsztat. Na szkoleniu koncentrujemy się głównie na prawidłowej pigmentacji brwi, wykonaniu idealnego rysunku oraz precyzji wykonywania makijażu permanentnego.
 

  • Cena szkolenia: 2000zł - szkolenie indywidualne
  • Czas: 7- 8 godz.
  • Opis szkolenia: dla osób wykonujących zabiegi makijażu permanentnego brwi metodą ombre/cienia

W trakcie szkolenia udoskonalisz swoje umiejętności oraz podniesiesz jakość swoich prac, a także uzupełnisz wszelkie braki. Szkolenie udostępni Ci dodatkową wiedzę, którą z pewnością będziesz wykorzystywać podczas zabiegów makijażu permanentnego brwi.

Urządzenie QUANTUM zostało stworzone w celu wykonania dokładnej i precyzyjnej pigmentacji, stosowanej w makijażu permanentnym lub w terapii mikroigłowej (MTS).Makijaż permanentny stał się dziedziną dość wysublimowanej działalności, w której można mówić o połączeniu „pewnej ręki” z delikatnością. Właśnie dlatego, szukając rozwiązania technologicznego na doskonałe  narzędzie, z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że QUANTUM spełnia te warunki. 

 

Zapisz się na szkolenie i kup urządzenie do pigmentacji w wyjątkowej cenie: 
Cena regularna 9.900 PLN  cena Facebar: 5.900 PLN